Soutěžíme s Jitkou Boho

Jitka Boho, česká zpěvačka a moderátorka, testovala produkty Ecce Vita a připravila pro vás soutěž a slevu ve výši 15 % na vybrané produkty, stačí zadat kód JITKA15.

Jitka Boho, česká zpěvačka a moderátorka, testovala produkty Ecce Vita a připravila pro Vás soutěž a 15% slevu na vybrabé produkty! Akce platí do 24. 9. 2019

Jitka Boho je českou zpěvačkou, moderátorkou a především maminkou čtyřleté dcery Rosálie. Protože se Jitka nijak netají tím, že má v oblibě přírodní produkty pro užití jak z vnějšku, tak zevnitř, a protože je známá láskou k přírodě a přírodním produktům, byla jasnou volbou při výběru s kým navázat spolupráci. Těšili jsme se, jak dopadne testování našich produktů.

Produkty, které Jitka měla šanci otestovat, naleznete na konci článku a v podstatě se dá říci, že její spokojenost byla se všemi. Jsme velice rádi, že se nám podařilo provázat s tak inspirativní a krásnou ženou, jakou Jitka je, a že jsme společnými silami pro Vás, pro její fanoušky, připravili tak unikátní soutěž a slevu na nákup. Jitky „BOHO STYL“ je inspirativní, osobitý a plný zdraví. Akce platí do 24. 9. 2019.

Soutěž s Jitkou Boho

Nyní si můžete zasoutěžit o produkty Ecce Vita na Instagramu Jitky.

fb_bannery_jitka_boho_kreslici_platno_1.jpgProdukty se slevou 15 % od Jitky

Pro všechny jsme také s Jitkou připravili speciální SLEVU 15 % na všechny produkty v rámci kampaně dostupné v e-shopu. Máte tak jedinečnou možnost vyzkoušet, co Vás zaujalo a třeba se můžete nechat inspirovat Jitčiným výběrem. 

Které produkty Jitku v Ecce Vitě zaujaly a čím jsou tak přínosné?

Z testovaných produktů Jitku nejvíc zaujaly čaje Tulsi. Základem řady čajů Tulsi je jedna z nejznámějších ajurvédských bylin bazalka posvátná (Ocimum sanctum). Lidé po celém světě ji znají pod názvem Tulsi a říká se jí také elixír života.

Tulsi je v Indii považována za posvátnou. Patří do seznamu tzv. adaptogenů, což jsou byliny, které přežily všechny klimatické změny a dokázaly se adaptovat na nové prostředí. Směs fytolátek, které tvoří krásný synergický celek, pomáhá tělu vyrovnat se se všemi druhy stresu, což znamená nejen s tím psychickým, ale i s biologický, toxickým, stresem ze sportovní zátěže. Tulsi řada čajů  kombinuje Tulsi s dalšími silnými ajurvédskými balinami, čímž vzniká dokonalý nápoj, kterým můžete posílit své tělo i mysl. Více o této všestranné bylině najdete na našem blogu v článku: Tulsi, elixír života.

Kapsle Brahmi (pupečník asijský) se více jak 3000 let používá pro regeneraci nervové soustavy, podporu kognitivních funkcí a paměti, na regeneraci tkání. Je oblíbenou bylinou pro studeny, hlavně ve zkouškovém období. Patří k základním pilířům ájurvédské medicíny, ostatně stejně jako Tulsi, Ašvaganda, byliny v detoxikační kůře Triphala. Má opravdu velmi široké využití, uvolňuje mentální napětí, pomáhá v boji proti úzkostem a depresím, posiluje organismus.

Super Collagen mix je komplexní kůra podle originální receptury Ecce Vita pro podporu kloubů, pojivových tkání, vlasů a nehtů. Ve směsi je použit hydrolyzovaný kolagen z ryb, který je díky své malé molekulární hmotnosti částic dobře vstřebatelný. Receptura je složená tak, aby doplnila kolagen a podpořila i jeho produkci a vstřebávání. Synergie bylin, speciálních živin, vitaminů a oxidantů podporuje správný metabolismus a obsah minerálů v kostech, zabraňuje degenerování kloubů, působí protizánětlivě, podporuje detoxikaci těla. Směs dále obsahuje glukosamin, chondroitin, extrakt ze zeleného čaje a glutation (antioxidanty), kyselinu hyaluronovu a vitamíny C, B2 a B12, bylinu boswelii serratu, která je protizánětlivá.

EV čaj plodnost ženy je směs bylin pro hormonální rovnováhu podporující normální funkci reprodukčního systému, posílení imunity, celkového fyzického a duševního zdraví, regeneraci organismu. Směs obsahuje antioxidanty a adaptogeny.

Hormonální rovnováha je důležitá pro všechny období v životě ženy, pro zajištění pravidelného měsíčního cyklu, pro krásu, energii i psychiku, prostě hormony potřebujeme. (Mi­lé dámy, nezoufejte, chlapi jsou na tom stejně!). Více informací najdete v našem blogovém článku: Čaje pro podporu hormonální rovnováhy.

Triphala: dos­lovný překlad zní „tři ovoce“, těmi jsou Emblika lékařská (Emblica officinalis, Amalaki), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula) Amla, jak zní další název pro Amalaki, jenž je nejznámějším přírodním zdrojem vitaminu C, který je nápomocný pro tvorbu kolagenu. Ten je nezbytný k udržení silné a pružné kůže. Triphala obsahuje také velké množství vápníku a živin. Čistí tělo i od těžkých kovů. Je velmi šetrná k tělu. Kůra je intenzivnější na 80 dní, kdy se berou 3 kapsle před spaním. Lze brát i preventivně jednu kapsli delší dobu.

Helmstop je originální receptura Ecce Vita. Obsahuje vyváženou směs zahuštěných bylinných extraktů pro podporu imunitního systému, trávení, detox, a hlavně pro likvidaci řady patogenů, které v těle nechceme mít. Skladba bylin je volená tak, aby využila synergického působení vybraných bylin. V tinktuře nechybí ořešák královský, různé druhy pelyňků a spousta dalších bylin. Extrakty jsou připraveny šetrným způsobem zahušťováním za studena.

B-skin: směs pěti ájurvédských bylin napomáhá k omlazení a pročištění pokožky. Dodávají ji zdraví, svěžest a pružnost. Znatelně ovlivňuje čištění krve a hormonální rovnováhu. B-Skin je přírodním zdrojem antioxidantů (Rubia cordifolia neboli Mořena srdčitá), které pozitivně ovlivňují obranyschopnost organismu. Dále příznivě působí na metabolismus tuků a cukrů (Ocimum sanctum „posvátná bazalka“), činnost jater, močových a pohlavních cest, podpora zažívacího a trávicího ústrojí (Curcuma longa).

Kubra je  kombinací kurkumy, zázvoru a extraktu z byliny „Brahmi“. Napomáhá správné funkci metabolismu a trávení (kurkuma, zázvor), udržuje žilní oběh, podporuje periferní cirkulaci a pomáhá při pocitu unavených nohou (Brahmi), ulevuje od bolesti a podporuje detoxikaci těla (zázvor). Podporuje hojení ran a co je hlavní, všechny obsažené byliny jsou protizánětlivé. Je skvělá hlavně v kombinaci s flexibility na záněty kloubů a šlach.

Probiomix je probiotikum vyrobené podle originální receptury Ecce Vita. Obsahuje 10 kmenů (včetně druhů „SBO“ soil based) zajišťujících 30 mld prospěšných střevních bakterií včetně prebiotik FOS a inulinu. Aby se vše dostalo tam, kam to patří, použili jsme enterosolventní kapsle, které odolávají působení trávicích šťáv v žaludku a dojdou až do střev. Každá kapsle je samostatně balená, aby nedošlo k poškození. Aktivní probiotické bakterie se přirozeně vyskytují v našich střevech. Pomáhají s trávením, vstřebáváním a stimulují imunitní systém. Stres, špatná strava, antibiotika, ničí naši „mikrobiotu“ a tím se narušuje funkčnost trávicího i imunitního systému. Více se dozvíte v našem článku: Střeva, náš druhý mozek.

Kmeny Lactobacillus se vyskytují přirozeně v tenkém střevě, močovém a pohlavním systému. Kmeny Bifidobacterium tvoří většinu zdravých bakterií v tlustém střevě. Půdní bakterie (SBO) jsou probiotické mikroorganismy, nacházející se v půdě. Z těchto druhů jsou zastoupené druhy Bacillus coagulans a Bacillus subtilis, Streptococcus thermophilis.

Ašvaganda BIO: patří mezi nejznámější ájurvédské adaptogenní byliny uznávané na celém světě. Považuje se za indický ženšen. Často se jí říká i „koňská síla“, protože dodává lidskému organismu energii a při tom ulevuje od únavy a od stresu, zklidňuje hlavně při úzkosti, zlepšuje vstřebávání, podporuje funkci štítné žlázy, zlepšuje libido, je považována za afrodiziakum. Je vhodná pro ženy i muže. U mužů se často kombinuje s kotvičníkem. Tato dvojice je pro muže důležitá nejen z hlediska reprodukčního systému, ale i prostaty. Více o adaptogenních bylinách se dozvíte na našem blogovém článku: Adaptogeny, bojovníci proti stresu.

Neváhejte a vyzkoušejte tyto přírodní produkty i vy v rámci Boho soutěže nebo si zasoutěžte o produkty Ecce Vita na instagrami Jitky Boho. Soutěžit můžete od 25. 8. 2019.

Produkty se slevou od Jitky Boho

Jedinečná příležitost získat tyto přírodní produkty nyní se slevou 15 %.. Tak jen do toho, akce platí jen po omezenou dobu.

 

Děkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog 

 

Dotaz

  • Sdílet na facebooku

Související produkty

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení