O víkendu proběhl v úchvatných prostorech Lobkowiczkého paláce den s Yoga Special Places, kde nechyběl ani workshop s Ecce Vita na téma Detox v praxi!
Naše CEO Iveta Ječmík Skuherská všem krásně vysvětlila, jak při detoxu správně postupovat, a jaké rituály, stravu nebo testy bychom mohli zařadit do běžného života.
Z testu slin jsme zjišťovali překyselení organismu a krátký osobní dotazník nám řekl, jestli detoxikaci potřebujeme či nikoliv.
Děkujeme všem, kteří se našeho workshopu zúčastnili a pro ty, co to nestihli máme dobrou zprávu. Tématu Detox budeme věnovat celou kampaň na našem e-shopu www.eccevita.cz. Najdete zde také spoustu článků a receptů, takže sledujte nejen náš blog, ale také instagram a facebook.
Srdečně vás také zveme do naší prodejny na adrese U Pernikářky 111/2A, 101 00 Praha 5, kde vás přivítáme denně od 8:00 do 16:00 hodin. Navíc zde dostanete 5% slevu na celý váš nákup.
Těšíme se na vás!