Potěšme osamělé seniory – charitativní akce. Přídejte se k nám!

Obdarujte společně s námi osamělé babičky a dědečky bylinnými čaji nejen pro radost. Kromě čajů jim předáme i Vaše přání nebo vzkaz, který můžete k objednávce připsat. Tento dobročinný projekt se rozhodla podpořit i Taťána Gregor Brzobohatá s nadací Krása pomoci.

Jak tato akce vznikla?

Nejdříve jsme potkali Taťánu Gregor Brzobohatou a dozvěděli jsme se, že je zakladatelkou a předsedkyní správní rady nadace Krása pomoci. Nadace v čele s Taťánou dlouhodobě pomáhá osamělým seniorům, kteří nemají nikoho, kdo by jim podal pomocnou ruku. 

Pak jsme dostali dopis od paní Karchové z nestátního zdravotnického zařízení ADP-Sanco z Prostějova, kteří se starají o seniory a dlouhodobě nemocné lidi. Paní Karchová nás oslovila s prosbou o jakoukoliv podporu pro tyto seniory, kteří trpí kromě svých zdravotních problémů i dlouhodobou izolovaností  a osamělostí.

A tak se zrodila myšlenka podpořit obě organizace, a to tím, že jim pošleme bylinné směsi, které jim pomůžou podpořit zdraví a přinesou trochu radosti a oživení do života. 

A protože myslíme na osamělé babičky a dědečky ze všech koutů republiky, podpoříme také Domov pro seniory Karolinka na Moravě, kde má babičku i naše kolegyně z týmu Ecce Vita. 

Bylinky jsem se naučila používat od svoji babičky a právě bylinky jsou vlajkovou lodí Ecce Vita. Bylinky nám dala Matka Země pro to, aby nám pomáhaly a kdysi byly jediným zdrojem pro podporu tělesného i duševního zdraví. My v Ecce Vitě jsme všichni zapálení pro podporu zdravého životního stylu, snažíme se také o osvětu a vzdělávání lidí, jak o sebe pečovat pomocí bylin, stravy a prevence. Jsme rádi, že můžeme alespoň trochu v tomto, pro všechny náročném období, pomoci ostatním lidem.

foto_tatiana.jpgNaše podpora

Rozhodli jsme se poslat těmto zařízením čaje a produkty v hodnotě 20 tisíc korun a tyto zařízení podporovat pravidelně i nadále. A možná, pokud se  i Vy k nám přidáte, můžeme spolu obdarovat i mnoho dalších podobných zařízení.

Přidejte se k nám

  • Přidejte se k nám i Vy a pošlete malý dárek a osobní přání pro jednu osamělou duši. 
  • My se postaráme o dopravu, která bude pro tuto akci pro Vás zdarma.
  • K dárku prosím napište přání od srdce, nebo cokoliv hezkého, co by mohlo potěšit. Toto přání bude spolu s dárkem doručeno konkrétní babičce nebo dědečkovi. Fotky radostných tváří z předání čajů budeme sdílet na našich sociálních sítích, kde budeme také rádi za Vaši podporu.

 

fotky_nl_blog_nadace.jpg

Zde jednoduchý návod jak postupovat:

  1. Po kliknutí na odkaz  #čajproradost se dostanete na speciální stránku s vybranými bylinnými směsmi pro seniory.
  2. Na stránce si můžete vybrat z vybraných čajů buď z řady Tulsi a nebo z řady bylinných směsí Ecce Vita. Můžete zakoupit jeden nebo i více produktů.
  3. Po kliknutí na vybraný čaj se dostanete ke stránce pro urychlené vyřízení objednávky. Zde provedete platbu a prosíme nezapomeňte do Poznámky napsat  Váš vzkaz pro seniora.
  4. Doprava je zdarma

 

Chci se připojit

 

Za celý tým Ecce Vita

Vám přeji silnou imunitu a hodně lásky všude kolem

Ing. Iveta Ječmík Skuherská, na­turopat, @y­vylife

ev_ivet_blog_kreslici_platno_1.pngDěkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog 

 

 

Komentáře

Přidat nový komentář

  • Sdílet na facebooku

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení