Centrum

Centrum Little Monastary je kouzelné místo, které vzniklo po rekonstrukci z původního kláštera sester Karmelitek svaté Terezie ze 17. Století. V rámci tohoto nádherného komplexu můžete kromě jiného využít všech následujících služeb a aktivit:

Centrum

Sídlo a prodejna ECCE VITA. Zde si můžete vyzkoušet a nakoupit naše produkty se slevou 5%, nebo vyzvednout Vaši objednávku při nákupu z eshopu.

Součástí Centra je taky poradna a konzultace u Dr. David Freje, který se zabývá systémem holistické a funkční medicíny zaměřené na léčbu chronických civilizačních nemocí a zánětů.

V prostředí areálu Little Monastery se také nachází kouzelné jógové studio NAMASTERY, které je specifické svým výjimečným přístupem k józe a životnímu styli.

Masáže, Fyzioterapie Více informací na office@eccevi­ta.cz.

Biorezonance Bicom – Optima pod vedením Ing. Jany Maškové. Je možné se objednat na telefonním čísle 727 869 667, nebo na office@eccevi­ta.cz.

 Prodejna ECCE VITA

V klidné části Prahy 5, v ulici U Pernikářky 111/2a najdete sídlo společnosti Ecce Vita, a s ním naši novou kamennou prodejnu, ve které Vás vždy rádi přivítáme.

V prodejně si můžete s námi popovídat o všech produktech, Vašich i našich zkušenostech z této oblasti, nebo ochutnat některý z našich čajů. Je zde také možnost odnést si vzorečky produktů pro Vás, Vaši rodinu či přátele. A také si v prodejně můžete vyzvednout vyřízenou objednávku z našeho e-shopu.

Více informací
prodejna centrum
namastery yoga

Namastery Yoga & fine experience center

V prostředí areálu Little Monastery se také nachází nově otevřené jógové studio NAMASTERY, které je specifické svým autentickým přístupem k józe v dnešní době. Konceptuálně založeno na staré jógové filozofii, vizuálně však postaveno na moderním umění a vlnách pozitivní energie.

Namastery studio přináší různorodou kombinaci jógových stylů a nespoutaných zážitků pod vedením prvotřídních lektorů.

Více informací

MUDr. David Frej

Po ukončení studia lékařské fakulty v Praze pracoval několik let jako internista. Přírodní medicínu a výživu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku (USA), v Rakousku a v indické Puně. Ve své praxi se zabývá systémem holistické a funkční medicíny zaměřené na léčbu chronických civilizačních nemocí, zánětů, zahrnující výživu, bylinnou terapii, biologické rytmy a detoxikaci organismu. Věnuje se ozdravným pobytům, přednáškám a seminářům. Je autorem mnoha knih, například Biologické hodiny (2013), Zánět-skrytý zabiják (2015) a Šťávy a míchané nápoje z přírody (2015).

Objednat se můžete na tel. čísle 603 727 600
nebo email: info@dr­.frej.cz

Více informací
Dr. David Frej
 

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení