VÝPRODEJ
ev_tulsi_olej_900x900.jpg
product

Tulsi Oil- prodl. exp. do 9/2021

VÝPRODEJ
Původně: 315 Kč
Cena: 252
Skladem

Esenciální olej z „královny bylin“, Tulsi (Ocimum sanctum)- bazalky posvátné, která je nejposvátnější bylinou v Indii a je jednou z hlavních bylin indického dávného holistického zdravotního systému nazvaného Áyurvéda.

Olej

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Tulsi olej je extrahován parní destilací z listů bazalky svaté (Ocimum sanctum), což je druh bazalky, který pochází z indického subkontinentu. Tato rostlina může růst až do výšky jednoho metru, má oválné listy, které se mohou pohybovat od světle zelené až fialové (v závislosti na odrůdě). Tulsi rostliny také produkují malé růžové nebo fialové květy a také plody, které připomínají rezavé ořechy. Tulsi olej má výraznou, čerstvou, zemitou a mátovou vůni, která připomíná i vůni lékořice. Je světle žlutá a má jemnou konzistenci. Tulsi chrání organismus před stresem, podporuje vitalitu, srdce a celý dýchací systém. Patří mezi antioxidanty a má pozitivní vliv na imunitní systém. Tulsi esenciální olej má navíc unikátní vůni a široké možnosti použití jak v přípravě koupelí, masážních olejů, tělových mlék. Je určený pouze k vnějšímu použití.

Obsah: 10 ml

Instrukce

Před použitím vždy smíchejte 3–5 kapek Tulsi esenciálního oleje s 10 ml libovolného oleje (např. olivového). Pro uvolnění napětí, následně potřete pár kapek na spánky, čelo nebo jiné místo. Vyhněte se očnímu kontaktu a uchovávejte mimo dosah dětí. U esenciálních olejů se doporučuje vyzkoušet kontakt kůže s malým množstvím oleje a zjistit tak jestli na daný olej nejste senzitivní.

Ingredience

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum)

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení