ev_fungimun.jpg

Fungimun

Cena: 890 Kč
Toto zboží je dočasně vyprodáno.
Předpokládaná dostupnost: 30.1.2020

Extrakt z medicinálních hub Reishi, Šitake, Maitake a Hanabiratak pro posílení imunity, prevenci chronických nemocí a rakoviny, má antioxidační účinky, pozitivně působí proti škodlivým volným radikálům, vhodný pro alergiky a diabetiky, při léčbě vysokého krevního tlaku, pro správnou funkci oběhového systému. Extrakt obsahuje adaptogeny.


Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

V přípravku FUNGIMUN používáme extrakty, nikoli biomasu, protože většina studií se provádí s extrakty. Extrakt obsahuje koncentrovaný obsah polysacharidů, β- (1, 3) -D-glukany, hlavních účinných látek v houbách na imunitu. Koncentrace sacharidů hlavních účinných látek je u našeho Reishi extraktu 5 %, u Maitake extraktu 0,5 % a u Hanabiratake extraktu 50 %, zatímco běžný prášek z hub obsahuje nejvíce 2–3 % polysacharidů. Šetrnou výrobou, pouze za pomocí horké vody (kromě reishi, kdy se vodní extrakt dále extrahuje za pomocí etanolu horké vody a hanabiratake, kde prášek je sám o sobe extraktem) se vyrábí extrakt, která zachovává 95 % účinných látek. Naruší se chitin houbových buněk, který neumíme v těle rozložit a umožní se účinným látkám, které se uvolní, aby aktivně působily na organismus na rozdíl od prášku z hub. Účinky zmiňované u extraktů nelze proto vztahovat na prášek z hub. Houby ve FUNGIMUNU jsou analyzované v české laboratoři a vyráběné v nejvyšší kvalitě v Japonsku. Nejdou žádným způsobem ozařované. U maitake se zpracovávají houby mladé 3 měsíce, u hanabiratake jsou houby mladé jen 7 dní, protože mladší houby mají větší účinnost.

obsah: 70 kapslí

Instrukce

Užívejte dvě až šest kapsle dvakrát denně. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro diabetiky.

Ingredience

Kotrč kadeřavý, Hanabiratake (Sparassis crispa), Houževnatec jedlý, Shiitake (Lentinus edodes), Trsnatec lupenitý, Maitake (Griffola frondosa), Lesklokorka lesklá, Reishi (Ganoderma lucidum), glukosamin, Vitamin C, bramborový škrob, stearát vápenatý, Riboflavin (Vitamin B2)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, je přípravek FUNGIMUN vhodný na vysoký tlak? Nebo existuje nějaký další? Děkuji

EcceVita - Dobrý den, "Fungimun neni na vysoky tlak, vhodnejsi je HT Kare + Ledvinovy čaj" MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, ráda bych se vás zeptala,jestli přípravek Fungimun by byl vhodný pro mého manžela.V roce 2016 prodělal léčbu chronické lymfatické leukémie.Od té doby má velmi sníženou imunitu./Nízkou hladinu bílých krvinek/.Preventivně musel brát antibiotika,ale i při nich měl vloni zápal plic a letos v únoru opět začínající z.plic.Takže zase dvoje antibiotika.Potřeboval by něco na posílení organizmu.Je mu 67 let. Předem děkuji za radu.

EcceVita - Dobrý den, ano Fungimun 2x2, Tulsi čaje + probiotika. MUDr. David Frej.

zákazník -Dobrý den, lze prosím přípravek Fungimun kombinovat s přípravkem Bio NONI a se šťávou z Aloe? Jako prevence/léčba po operaci rakoviny varlat u mladého muže. Či jsou vhodnější jiné přípravky? Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, ano Fungimnu a NONI je vhodné, místo Aloe bych doporucil antioxidační mix a Probiomix. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak dlouho můžu užívat fungimun a další preparáty na imunitu.(Imunity ,zdraví pro zeny).Můžu ještě přidat Asvagandu a jaké by mělo být dávkování.

EcceVita - Dobrý den, lze uzivat dlouhoodbe napríklad rok a pak mesic prestavka. Asvaganda pro maximalni ucinek 2x2 kapsle. MUDr. David Frej

zákazník -Dobry den, prosim neco na imunitu po 35 letech se mi z niceho nic zacal vyhazovat opar na genitaliich behem roku 3x. A neco na vnitřní hemeroidy a stresy.

EcceVita - Dobrý den, B-skin + Immunity + Tulsi Brahmi + prip. Brahmi kapsle. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení