ev_nuzest_clp_225g_kava_kokos.jpg

Clean Lean Protein funkční příchuť
 káva, kokos a MCT 225 g

Cena: 720 Kč
Produkt dostupný do 5 dnů.

Základem je prémiový hráškový protein obohacený o funkční ingredience, které používaly již staré civilizace v jejich tradiční přírodní medicíně. Vytvořili jsme protein s výbornou rozmanitou chutí a zároveň s přidanými funkčními benefity. V jedné dávce najdete 19 g proteinu z prémiového hrášku Clean Lean Proteinu, kávu arabica (káva na energii) a 600 mg přírodních MCT z kokosového oleje (dodávají tělu zdravé funkční tuky, které tělo využije pro získávání energie).

  • Obsahuje až 76% proteinu (dle příchutě)
  • Lehce se tráví, má 98% vstřebatelnost
  • Navíc výborně chutná
  • Žádné výplně, přídavné, konzervační látky nebo přidaný cukr, je slazen extraktem z ovoce katemfe
  • Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny
  • Bez lektinů, bez lepku,bez soji, bez mléka, bez GMO, hypoalergenní, pro vegany i paleo dietu,
  • Hrách je vypěstován ve Francii a zpracován v Belgii
  • Získáván vodní extrakcí
nápoje vegan prášek

Detail

Nejvyšší evropská kvalita. Zlatý hrách je pěstován a zpracován v Evropě. Clean Lean Protein je vyroben z čistého evropského zlatého hrachu pěstovaného v severní Francii, je zpracován a smíchán v nejvyšší kvalitě v Belgii. Držíme se přísných podmínek při růstu, náročných testovacích postupů a zpracovávání bez použití chemických látek, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a bezpečnost našich výrobků.

Základem je prémiový evropský hráškový protein obohacený o funkční ingredience, které používaly již staré civilizace v jejich tradiční přírodní medicíně. Vytvořili jsme protein s výbornou rozmanitou chutí a zároveň s přidanými funkčními benefity. V jedné dávce najdete 19 g proteinu z prémiového hrášku Clean Lean Proteinu, kávu arabica (káva na energii) a 600 mg přírodních MCT z kokosového oleje (dodávají tělu zdravé funkční tuky, které tělo využije pro získávání energie).

Komplexní protein pro regeneraci a energii. Obsahuje nejen všech devět esenciálních aminokyselin.Pro­tein je nezbytný pro udržení zdravé hladiny energie a pro obnovu a regeneraci svalů a tkání těla. Clean Lean Protein má zvlášť vysoký obsah glutaminu, který má zásadní význam pro obnovu svalové hmoty po cvičení a prevenci její ztráty během stárnutí.

Zdravá kontrola hmotnosti. S vysokým obsahem proteinu, a zároveň s velmi nízkým obsahem tuků a cukrů. Ideální pro regulaci tělesné hmotnosti, Clean Lean Protein je zdravější způsob, jak si udržet pocit nasycení po delší dobu. Je srovnatelný s vaječnými bílkovinami a syrovátkovými proteiny – ale bez všech cukrů a umělých přísad.

Lehce se tráví a vstřebá. 98% stravitelnost. Pracuje na obnovení vaší energie a duševní pohody – bez nepříjemných pocitů v žaludeční oblasti. Žádný pocit nadýmání nebo zažívací potíže, které jsou často spojeny s jinými typy proteinových doplňků.

Je zásaditý. S pH 7,8 je jedním z mála existujících zásaditých proteinů. Podporou rovnováhy pH ve vašem těle můžete pomoci očistit svůj systém, zlepšit hustotu kostí a zpozdit nahromadění kyseliny mléčné během cvičení.

Mísí se lehce a chutná skvěle! Rychle připravený.

Instrukce

Posilněte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte. S přirozeně mírně sladkou chutí vytváří Clean Lean Proteinu hladkou texturu a umožňují snadné mísení.

Přidejte dvě odměrky (25 g) do shakeru, který obsahuje 250–300 ml vody (dle vaší chuti), nebo rostlinného mléka a řádně protřepat.

Obsah balení: 225 g

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení