ev_amino_75_900x900.jpg

Amino 75

Cena: 554
Skladem

Doplněk stravy pro sportovce a osoby se zvýšenou tělesnou zátěží. Tyto aminokyseliny jsou základními složkami pro tvorbu tělesných proteinů (bílkovin).


Chci být informován o akci

tablety vegan

Dotaz na produkt

Detail

L-lysin (jako hydrochlorid): působí proti oparům na rtech, genitálním oparům a pásovému oparu (herpes virům), důležitý pro regeneraci organismu, v těle tvoří svalové bílkoviny. Je důležitý pro růst a obnovu tkání, pro produkci hormonů, enzymů a protilátek, pomáhá detoxikovat tělo od olova.

L-histidin: pomáhá zmírnit příznaky při artritídě: zánětu kloubů, je nezbytný pro růst a obnovu tkání.

L-isoleucin: zlepšuje funkce jater, pomáhá zvyšovat atletický výkon, přispívají k regeneraci svalové tkáně po námaze nebo úrazech.

L-leucin: zlepšuje funkce jater, pomáhá zvyšovat atletický výkon, přispívají k regeneraci svalové tkáně po námaze nebo úrazech.

L-methionin: pomáhá při zánětu slinivky, Parkinsonově chorobě a podporuje játra, methionin má silné detoxikační účinky při odstraňování těžkých kovů jako je olovo, rtuť a kadmium a vylučuje je z těla. Methionin také posiluje napětí ve svalech a zabraňuje vypadávání vlasů.

L-fenylalanin: působí proti depresi a pomáhá při léčbě vitiliga.

L-threonin: se nachází ve zvýšeném množství v srdci, centrálním nervovém systému a kosterním svalstvu. Threonin je základní stavební složka proteinů. Je důležitý pro podporu rovnováhy bílkovin v organizmu, tvorbu kolagenu a elastinu v kůži a pro metabolizmus tuků. Zvyšuje vytváření protilátek, využívá se jako podpora imunitního povzbuzuje nervovou soustavu.systému. Mírně povzbuzuje nervovou soustavu.

L-valin: zlepšuje funkce jater, pomáhá zvyšovat atletický výkon, přispívají k regeneraci svalové tkáně po námaze nebo úrazech.

Obsah: 30 tablet

Instrukce

Dávkování: 1 tableta denně.

Bez cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.


Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení


Dotazy

zákazník -Je možné kombinovat s kubrou?

EcceVita - Dobrý den. Ano, lze kombinovat. MUDr. David Frej.

zákazník -Dobrý den. Je možné kombinovat s Triphalou, B-Skin. Bowel Kare a Amalaki? Děkuju moc

EcceVita - Kombinace je možná, nicméně Amalaki je v Triphale už obsaženo. MUDr. David Frej

zákazník -Dobry den, hladam pripravok na podporu tvorby dopaminu (pre blizkeho s parkinsonom). Doporucili by ste mi Amino 75, prip. iny? Dakujem.

EcceVita - Vhodné jsou aminokyseliny s Ašvagandou + Memory. MUDr. David Frej

O dostupnosti produktu Vás informujeme na Váš email:

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení