ev_ester_c_900x900.jpg

Ester-C Plus 1000 mg

Cena: 464 Kč
Skladem

Doplněk stravy s vitamínem C. Ester-C je revoluční forma vitamínu C. Je lépe absorbován buňkami. Významný antioxidant. Zlepšuje odolnost organismus proti infekcím a nepříznivým zevním vlivům. Ester-C je PH neutrální a nezpůsobuje podráždění žaludku.

tablety vegan

Dotaz na produkt

Detail

Ester-C a význam vitamínu C pro zdraví Ester-C je nejpokročilejší dostupná forma vitamínu C. Byla vyvinuta pro rychlejší absorpci a retenci v tkáních. Ester-C je molekulárně spojen s vápníkem, díky čemuž má neutrální pH a tudíž nedráždí žaludeční sliznici jako jiné kyselé formy vitamínu C. Ester-C produkuje přírodní metabolity, které vstupují do buněk mnohem rychleji a efektivněji (běžná kyselina askorbová se dostává z krevního séra pomaleji a při průchodu ledvinami je rychle ztrácena z organismu močí). Ester-C silně podporuje a posiluje imunitní systém.

Vitamín C snižuje schopnost virů pronikat tkáněmi (inhibuje jejich enzym hyaluronidazu) a zlepšuje stabilitu pojivových tkání, přes které se musí viry dostat. Všeobecně se dá říci, že viry nedokáží přežít v prostředí bohatém na vitamín C. Tyto vlastnosti pomáhají vysvětlit popularitu vitamínu C v boji s infekcí a proti proliferujícím abnormálním buňkám.

Vitamín C pomáhá detoxikovat či neutralizovat mnohé škodlivé látky. Například vitamín C udržuje těžké kovy v roztoku, což umožňuje jejich vylučování ledvinami. Těžké kovy jsou produkovány průmyslem a automobilovou dopravou, avšak olovo, kadmium, arzen a radioaktivní polonium jsou zastoupeny i v cigaretovém kou­ři.

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa (které nepochází z masa), projevuje jemný účinek na snižování krevního tlaku.

Vitamín C, zejména s bioflavonoidy, pomáhá uchovat integritu kolagenu ve stěnách krevních cév a redukuje jejich odpověď na stimuly, které způsobují dilataci cév a návaly horka.

Antioxidanty jsou považovány za velmi důležité při prevenci poškození spermií volnými radikály, které způsobuje snížení počtu spermií a jejich nízkou pohyblivost. Vysoká hladina volných radikálů byla prokázána u mužů, jenž měli problémy s plodností. Vitamín C také dokáže chránit důležitý genetický materiál: DNA spermií před poškozením volnými radikály.

Obsah: 30 tablet

Instrukce

Dávkování: 1 tableta denně při jídle nebo podle rady lékaře.

Bez cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.


Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ingredience

Vitamin C, citrusové flavonoidy (citrusové flavonoidy), Acerola (Malpighia emarginata), Šípky (Šípky), Rutin (Rutin), stearát hořečnatý (stearát hořečnatý), Kyselina stearová (Kyselina stearová), hydroxypropylmetyl celulóza (hydroxypropylmetyl celulóza), Oxid křemičitý (Silicon dioxide), fosforečnan vápenatý (fosforečnan vápenatý)


Dotazy

zákazník -Dobrý den. Potřebuji poradit něco na bolavé klouby a na snížení váhy. Děkuji

EcceVita - Dobrý den. Na klouby bych Vám doporučila kombinovat Kubru s Flexibility. Skvělý je i Super Collagen mix a extrakt z Tužebníku jilmového. Na hubnutí je důležité upravit i jídelníček. Dále jsou skvělé kapsle WT Balance, kapsle Reslim a Lymfodetox. Ing. Iveta Ječmík Skuherská

zákazník -Dobrý den, mohou tento silný vitamín C brát i děti (5 a 8let)? Pokud ne, co by jste na posílení imunity pro takto staré děti doporučili? děkuji

EcceVita - VITAMIN C JE VHODNÝ I PRO DĚTI. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, zvažuji koupi - jaké by bylo dávkování pro děti 5 let (15kg) a 7 let(23kg)? Zvažuji tento produkt pro celou naši rodinu. Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dávkování je podle etikety. Já dávám svým dětem 7 a 10 let dávku během nejen teto virové epidemie menšímu 500mg, většímu 1g denně. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, tento produkt je lipozomální? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Není lipozomální. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení