ev_ester_c_900x900.jpg

Ester-C Plus 1000 mg

Cena: 464 Kč
Skladem

Doplněk stravy s vitamínem C. Ester-C je revoluční forma vitamínu C. Je lépe absorbován buňkami. Významný antioxidant. Zlepšuje odolnost organismus proti infekcím a nepříznivým zevním vlivům. Ester-C je PH neutrální a nezpůsobuje podráždění žaludku.

tablety vegan

Dotaz na produkt

Detail

Ester-C a význam vitamínu C pro zdraví Ester-C je nejpokročilejší dostupná forma vitamínu C. Byla vyvinuta pro rychlejší absorpci a retenci v tkáních. Ester-C je molekulárně spojen s vápníkem, díky čemuž má neutrální pH a tudíž nedráždí žaludeční sliznici jako jiné kyselé formy vitamínu C. Ester-C produkuje přírodní metabolity, které vstupují do buněk mnohem rychleji a efektivněji (běžná kyselina askorbová se dostává z krevního séra pomaleji a při průchodu ledvinami je rychle ztrácena z organismu močí). Ester-C silně podporuje a posiluje imunitní systém.

Vitamín C snižuje schopnost virů pronikat tkáněmi (inhibuje jejich enzym hyaluronidazu) a zlepšuje stabilitu pojivových tkání, přes které se musí viry dostat. Všeobecně se dá říci, že viry nedokáží přežít v prostředí bohatém na vitamín C. Tyto vlastnosti pomáhají vysvětlit popularitu vitamínu C v boji s infekcí a proti proliferujícím abnormálním buňkám.

Vitamín C pomáhá detoxikovat či neutralizovat mnohé škodlivé látky. Například vitamín C udržuje těžké kovy v roztoku, což umožňuje jejich vylučování ledvinami. Těžké kovy jsou produkovány průmyslem a automobilovou dopravou, avšak olovo, kadmium, arzen a radioaktivní polonium jsou zastoupeny i v cigaretovém kou­ři.

Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa (které nepochází z masa), projevuje jemný účinek na snižování krevního tlaku.

Vitamín C, zejména s bioflavonoidy, pomáhá uchovat integritu kolagenu ve stěnách krevních cév a redukuje jejich odpověď na stimuly, které způsobují dilataci cév a návaly horka.

Antioxidanty jsou považovány za velmi důležité při prevenci poškození spermií volnými radikály, které způsobuje snížení počtu spermií a jejich nízkou pohyblivost. Vysoká hladina volných radikálů byla prokázána u mužů, jenž měli problémy s plodností. Vitamín C také dokáže chránit důležitý genetický materiál: DNA spermií před poškozením volnými radikály.

Obsah: 30 tablet

Instrukce

Dávkování: 1 tableta denně při jídle nebo podle rady lékaře.

Bez cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.


Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ingredience

Vitamin C, citrusové flavonoidy, Acerola (Malpighia emarginata), Šípky, Rutin, stearát hořečnatý, Kyselina stearová, hydroxypropylmetyl celulóza, Oxid křemičitý (Silicon dioxide), fosforečnan vápenatý


Dotazy

zákazník -Dobrý den. Potřebuji poradit něco na bolavé klouby a na snížení váhy. Děkuji

EcceVita - Dobrý den. Na klouby bych Vám doporučila kombinovat Kubru s Flexibility. Skvělý je i Super Collagen mix a extrakt z Tužebníku jilmového. Na hubnutí je důležité upravit i jídelníček. Dále jsou skvělé kapsle WT Balance, kapsle Reslim a Lymfodetox. Ing. Iveta Ječmík Skuherská

zákazník -Dobrý den, mohou tento silný vitamín C brát i děti (5 a 8let)? Pokud ne, co by jste na posílení imunity pro takto staré děti doporučili? děkuji

EcceVita - VITAMIN C JE VHODNÝ I PRO DĚTI. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, zvažuji koupi - jaké by bylo dávkování pro děti 5 let (15kg) a 7 let(23kg)? Zvažuji tento produkt pro celou naši rodinu. Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dávkování je podle etikety. Já dávám svým dětem 7 a 10 let dávku během nejen teto virové epidemie menšímu 500mg, většímu 1g denně. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, tento produkt je lipozomální? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Není lipozomální. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení