VÝPRODEJ
serum_lahvicka.jpg
product
product
product

Sérum No.1 – expirace 2/2023

VÝPRODEJ
Původně: 1790 Kč
Cena: 1611
Skladem

Množstevní sleva na expirující produkt

3 ks Sérum No.1 - expirace 2/2023 Cena:   1700.50 Kč / ks

Sérum N°1 podle originální receptury Ecce Vita splňuje požadavky čistě přírodní kosmetiky s „cosmos“ vybranými ingrediencemi. Sérum N°1 svým složením podporuje regeneraci a obnovu buněk, osvěžení pleti, eliminaci a likvidaci vrásek, zlepšení mikrostruktury kůže s okamžitými a udržitelnými vypínacími účinky. Podporuje tvorbu kolagenu, zlepšení elasticity, hydrataci, chrání proti pigmentovým skvrnám a sjednocuje tón pleti.

Patří do kategorie „anti-age“ kosmetiky. Vhodné pro všechny druhy pleti ráno i na noc.


Dotaz na produkt

Detail

Sérum N°1 je čistě přírodní sérum, které obsahuje multiminerálový komplex zinku, vitamínu B3, mědi a hořčíku, který stimuluje regeneraci a obnovu buněk, zvyšuje energii a celkový metabolismus buněk, udržuje svěží a zářivou pleť. 

V kombinaci s krémy působí synergicky a zvyšuje jejich účinek. 

Hlavní účinky:

– regenerace a obnova buněk
- zpomalení procesu stárnutí
- udržení svěžesti a zářivé pleti
- eliminace vrásek
- zlepšení mikrostruktury kůže
- okamžité a udržitelné vypínací účinky
- podpora tvorby kolagenu a zlepšení elasticity
- hydratace
- ochrana proti pigmentovým skvrnám
- sjednocení tónu pleti
- blokace nadměrné tvorby kožního pigmentu melaninu


Aktivní látky:

Komplex extraktu z ovoce afrického stromu Kigelia Africana a prášku z kůry stromu Quillaja Saponaria Molina, původem z Peru, díky vysokému obsahu flavonoidů poskytují okamžité a dlouho trvající zpevnění pokožky, hydrataci a zlepšení textury pleti.

Nízkomolekulár­ní kyselina hyaluronová, vzniklá fermentací mikroorganismů, má schopnost proniknout hluboko do extracelulárního matrixu kůže, kde vytváří prostředí pro lepší dělení buněk. Hydratuje pokožku zvenčí, ale i zevnitř a zároveň doplňuje přirozené ztráty kyseliny hyaluronové.

V séru je použitý tzv. „Essential Cell Boost Faktor“. Je to vyvážená kombinace vitaminu B3, extraktu řeřichy a biologicky dostupné formy zinku, mědi a hořčíku. Tato kombinace chrání proti pigmentovým skvrnám, sjednocuje tón pleti a blokuje nadměrnou tvorbu kožního pigmentu melaninu.

Instrukce

Použití: Pečlivě očistěte oblast tváře a krku. Naneste a vmasírujte přiměřené množství séra na oblast tváře a krku, nechte vstřebat. Sérum lze použít jak večer před spaním tak i ráno jako podklad pod make-up. Pro maximální účinek je vhodné po vstřebání séra použít noční krém Night Ultra nebo denní krém Day Ultra.

Není vhodné pro děti.

Ingredience

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Bulbine Frutescens Leaf Juice, Alcohol Denat, Niacinamide, Zinc PCA, Chlorella Vulgaris/ (Lupinus Albus Protein Fermented), Lupinus Albus Protein Ferment, Nasturtium Off. Flower extract, Nasturtium Off. leaf extract, Propanediol, Kigelia Africana Fruit Extract, Quillaja Sapon. Bark Extract, Malachite Extract, Magnesium Sulphate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hyroxide

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení