ev_amalaki1.jpg
product
product

Amalaki - Bio

Cena: 279 Kč
Skladem

Amalaki je jedním z nejlepších zdrojů vitamínu C na světě. Podporuje trávení, pomáhá nejen udržovat optimální činnost střevních funkcí, ale přispívá také ke zdraví trávicího traktu. Zatočte s problémy přírodní cestou a prodlužte si mládí, Amalaki totiž zpomaluje buněčné stárnutí.

tablety vegan Bio"

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Jako silný antioxidant chrání tělo před působením škodlivých volných radikálů uvolňovaných při metabolických procesech či z potravy. Působí příznivě proti nadýmání a zácpě. Dále pomáhá při hojení vředů a snižuje překyselení, má dokonce protizánětlivé účinky v žaludku a střevě. Vhodné u dyspepsií, zánětů střev, u chronického průjmu a zácpy, proti zvracení. Amalaki také příznivě působí na zlepšení zraku a zvyšuje lesk vlasů. Emblica officinalis je strom s odlupující se kůrou rostoucí v Indii. Plody jsou trpké a osvěžující, organismus spíše ochlazují. Léčebné účinky mají právě plody, které dozrávají na podzim a suší se.

Instrukce

Užívejte jednu až dvě kapsle dvakrát denně společně s jídlem a zapijte vodou.

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

60 kapslí.

Recept: Zdravé a osvěžující ledové čaje s posvátnou bazalkou

Ingredience

Indický angrešt (Phyllanthus emblica, Amalaki)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, prosím, kolik vitaminu C obsahuje 1 tobolka? Děkuji.

EcceVita - Dobrý den, v průměru 10%. MUDr. David Frej

zákazník -Pěkný den, má 10-ti letá dcera od narození trpí nadměrnou plynatostí. Konstitučně je Kapha. Mohlo by jí Amalaki pomoci? Nebo máte jinou bylinku. Děkuji moc.

EcceVita - Dobrý den, na plynatost je nejlepší Kubra, fenykl a řepík s měsíčkem. Avšak podle legislativ produkt není vhodný pro děti. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím, je vhodné toto užívat u osoby, která má problémy s ledvinou (objevení "něčeho-nějakého útvaru", co by tam nemělo být) i v kombinaci s různými léky např. na cholesterol, tlak, prostatu. Děkuji Vám.

EcceVita - Dobrý den, ano, lze užívat. MUDr. David Frej.

zákazník -Dobrý den, je možné Amalaki užívat dlouhodobě? měla jsem nyní prvních 60 kapslí, uvažuji ale nad možností přejít na Triphalu, a pak se event. vrátit po Triphala kůře k Amalaki, je to možné? děkuji, pěkný den.

EcceVita - Dobrý den, ano, je to možné. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mám už tři týdny příznaky refluxniho jícnu a vysadila jsem kvůli obavám omeprazol. Myslíte, že by mi mohl Amalaki spolu s probiotiky a prebiotiky pomoct? Měla jsem totiž zánět průdušek a brala jsem antibiotika a probiotika jsem nedobrala, poté jsem jedla dost kyselych potravin a léky na bolest způsobující pálení žáhy.

EcceVita - Dobrý den. Doporucil bych Anti acid, jim červený a probiotika. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení