ev_organic_india_kapsle_triphala_kura.jpg

Triphala-detoxikační kúra - Bio

Cena: 998 Kč
Skladem

Pozitivní účinky Triphaly nejsou žádným tajemstvím, indové se k ní vyjadřují následovně: „Nemáš matku? I tak můžeš žít bez starostí, pokud máš Triphalu“.

tablety vegan Bio"

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Triphala patří bezesporu k nejznámějším formulím, které se Ájurvédě objevují. Doslovný překlad je „tři ovoce“, těmi jsou Emblika lékařská (Emblica officinalis, Amalaki), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)Amla, jak zní další název pro Amalaki, je nejznámějším přírodním zdrojem vitaminu C, který je nápomocný při vytváření kolagenu. Ten je nezbytný k udržení silné a pružné kůže. Triphala obsahuje také velké množství vápníku a živin.

Je vhodná jak pro Vátu, tak i pro Pittu a Kaphu.

Instrukce

80denní detoxikace (detoxikační balíček 4× Triphala za nižší cenu): Užívejte 3 kapsle večer nebo ráno nalačno a zapijte šálkem teplé vody. Jestli máte zálusk spíše na krátkodobou detoxikaci, pak zapíjejte tři až čtyři kapsle vlažnou vodou každý večer před spaním nebo ráno zapijte teplou vodou.

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Obsah: 240 kapslí ve čtyřech lahvičkách.

Ingredience

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, prosím o info ohledně dlouhodobé detoxikace pomocí přípravku Triphala. -prosím, kdy je nejvhodnější doba na detoxikaci Triphalou -je potřeba nějaké stravovací změny během užívání (manžel jí běžně lepek, pije kávu) -stravovací režim po užívání přípravku - jsou nějaké nežádoucí účinky -využití dalších doplňků stravy z Vaši nabídky , podle mé potřeby, například křečové žíly, menopauza, či u manžela klouby, lze užívat za jakou dobu po detoxikaci. Děkuji za odpověď. Přeji Vám, aby Nový rok byl plný zdraví a spokojenosti.

EcceVita - Dobrý den, ideální doba na detoxikaci je kdykoli. Není potřeba měnit stravovací návyky, avšak výsledek při změně je znatelnější, je dobré večer jíst pouze lehká jídla. Co se týče nežádoucích účinků, opravdu zřídka se objevují kožní vyrážky či řídká stolice. Ostatní produkty jde poté začít užívat ihned po detoxikaci. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda mohu současně používat triphalu /detoxikační kúru/,šatavari ,zdraví pro ženu a B-skin.Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, ano takto kombinovat produkty lze. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý deň, je táto kúra vhodná aj pre ľudí s podváhou? Mám 26 rokov, 177cm a 50kg a nedarí sa mi pribrať. Myslím si, že práve kvôli tráviacim ťažkostiam. Ďakujem vopred za odpoveď :)

EcceVita - Dobrý den, kúra s Triphalou při podváze vhodná není. Špatná střevní mikroflóra brání vstřebávání živin, vhodný je např. Bowel Kare nebo Kubra.

zákazník -Dobrý den, prosím jaké produkty by mohly přispět k lepší hormonální funkci při počínající menopauze(vynechávání menstruace)Mohly by nahradit přípravek Agolutin ,který už nechci brát...Mohu též současně užívat přípravek Satavari a Triphalu...? Děkuji mnohokrát

EcceVita - DObrý den, Zdravi pro zenu + cerveny jetel pripad Satavari lze pridat. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se může společně užívat Helmstop a Triphala ? děkuji za odpověď

EcceVita - Dobrý den, ano, je to možné.

zákazník -Dobrý den, prosím, mohu užívat Triphalu jako 80-ti denní detoxikacni kůru již nyní? Mám chlamydie na plicich a antibiotika. Dekuji

EcceVita - Dobrý den, Ano, je to možné. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, mohu užívat zároveň s methioninem? Děkuji za odpověď

EcceVita - Dobrý den, doporucil bych uzivat v tomto případě Triphalu ráno, nalačno, nikoli večer. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych začít používat Triphalu na doporučení lékaře, ale snažím se otěhotnět. Mohlo by to mít negativní účinky, kdybych otěhotněla během detoxikační kury? Děkuji Vám za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, ja bych v pripade, ze zkousite otehotnet, Triophalu nedoporucoval. MUDr. David Frej.

zákazník -dobrý deň, prosím o info či môže Triphalu užívať manžel so sklerozou multiplex? Je nechodiaci /na vozíčku/ máme neustále problém so zácpou /174 cm a váha asi 60 kg/ ďakujem

EcceVita - Dobrý den. Ano Triphala je vhodná a tez Bio Aloe 2x30 ml. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda můžu současně používat triphalu /detoxikační kůru/ spolu s doplňky stravy (vitamín C, B, magnesium a omega 3), které každé ráno zapíjím teplou vodou s citronem? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den. Ano je mozne kombinovat. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, prosím o info, zda mohu přípravek Triphala kombinovat s užíváním tinktury ze "štětky soukenické". Velice děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, ano, Triphala se uziva nejcasteji pred spanim. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, léčím se s nedostatečnou činností štítné žlázy, užívám Letrox 50, dále klokana na klouby a osteoklas jako prevence osteoporozy. Mohu k těmto lékům též užívat Triphala-detoxikační kúra nebo je lepší klokana a osteoklas po dobu detoxikace neužívat. Děkuji za info.

EcceVita - Dobrý den. Pripravky lze užívat s Triphalou. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení