ev_mydlo_shop_soft_spring_coco.jpg

Edice EV mýdel Soft – Spring – Coco Love

Původně: 450 Kč
Cena: 405
Skladem

Limitovaná edice dárkového balení tří ručně vyráběných, přírodních mýdel z řady Ecce Vita bez chemických konzervantů, barviv a dalších přidaných látek.


Detail

Dárková limitováná trojedice obsahuje tří mýdla :

 

 Soft soap           Spring bloom           Coco Love

 

Mýdla jsou vyráběna tradičním způsobem, bez použití chemických konzervantů, barviv a dalších přídatných látek. Mýdla jsou vhodná  pro denní péči o pokožku rukou i celého těla.

 

                                 Mýdlo Soft soap

 

Ručně vyráběné, čisté přírodní mýdlo pouze z rostlinných olejů bez chemických konzervantů, barviv a dalších přidaných složek. Esenciální olej z mandarinky uvolňuje psychické napětí, rozptyluje úzkost, depresi a melancholii, pomáhá při nespavosti. Osenciální olej z citrónu je jeden z nejlepších olejů na celkové pročištění organizmu, rozpouští usazeniny (celulitida), stimuluje lymfatický systém a osvěžuje.

 

                          Mýdlo Spring bloom

 

Springtime Bloom soap je květové, ručně vyráběné a čistě přírodní mýdlo se saflorovým olejem obsahující esenciální mastnou kyselinu linoovou, vitaminy E, K, s bambuckým máslem, vyváženou kombinací přírodních olejů Ylang-Ylang, levandule, Litsea cubeba, citrón. Okvětní lístky růže stolisté, měsíčku a heřmánku dodají mýdlu něžný a romantický vzhled, který potěší každou ženu. Pokožku regeneruje a nevysušuje ani při častém mytí. Jemná vůně a něžný dotek květu pohladí nejen ruce ale i duši. 

 

Mýdlo má provázek, kterým si mýdlo můžete pověsit a usnadnit tak jeho vysušení po použití.

 

                                Mýdlo Coco Love

 

Čistě přírodní, ručně vyráběné mýdlo se základem z kokosového oleje, kokosové dřeně a kokosového extraktu nejvýšší kvality, blahodárně působí na pokožku těla i pleti.  Coco Love  vytváří pěnu hedvábné konzistence a díky vůni kokosu a přírodních esenciálních olejů si podmaní Vaše smysly. Kokosová dřeň působí zároveň jako jemný peeling.

 


Hmotnost jednoho mýdla: 110 g +/– 5%

Instrukce

Po použití doporučujeme mýdlo položit na podložku tak, aby mělo možnost proschnout.

Mýdlo si tak uchová svůj tvar a získáte delší dobu použití.

V případě, kdy mýdlo obsahuje provázek na pověšení, doporučujeme mýdlo po použití pověsit.

Složení mýdel najdete na našem e-shopu u popisu jednotlivých mýdel z tohoto balení. Při alergii na některou z uvedených přírodních složek opatrně vyzkoušet, popřípadě nepoužívat.

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení