vitality120.jpg

Good Green Vitality 120 g

Cena: 890
Skladem

Good Green vitality je komplexní přírodní doplněk stravy, který dodává energii a harmonizuje tělo jako celek. Unikátní svým obsahem více než 75 ingrediencí: vitamíny, minerály, extrakty, ovoce, zelenina, řasy, probiotika a mnohé další.


Chci být informován o akci

vegan RAW prášek Složení PDF

Detail

Good Green Stuff vyspěl v Good Green Vitality. Má větší vliv na mikrobiom a podporu imunity a kognitivních funkcí. Množství probiotik je zvýšené na 8 miliard CFU/1 dávku. Kompletní podpora fungování organismu v jedné denní dávce: ● 22 extraktů z bylin ● 19 druhů ovoce a zeleniny, řas ● 23 vitamínů a minerálů v dobře vstřebatelné formě ● 10 blahodárných látek ● probiotika – 8 miliard CFU/1 dávku Pokročilá technologie vitality. Nezávisle vyvinut týmem špičkových odborníků na oblast zdravého životního stylu. Receptura propojuje výzkum a výrobu na vysoké úrovni. Lehce vstřebatelný. Směs na bázi skutečných potravin obsahuje pouze látky, které tělo přirozeně vstřebá. Díky tomu je stravitelnější než tablety nebo kapsle. Živiny, vitamíny a minerály v Good Green Vitality jsou dodány v té nejvhodnější formě. Potrava pro mysl. Pomůže zvládnout stres a zlepšit vaši náladu. Obsahuje optimální formy vitamínů skupiny B a bylinné výtažky. Lehká stravitelnost a silná imunita. Plný rozpustné vlákniny, přátelských bakterií a trávicích enzymů. Good Green Vitality obsahuje širokou škálu složek, které podporují zdraví střev a chrání buňky před oxidačním stresem. Podporuje imunitní systém. Vhodný pro děti od 4 let. Pro děti mladší 4 let a kojící, prosím konzultujte nejprve s lékaři. Bez lektinu, bez lepku, bez sóji, bez mléka, bez GMO.

Instrukce

Instrukce : Rozmíchejte jednu odměrku (10 g) ve 250 ml vody. Je možné přidat do smoothie, rostlinného mléka či tepelně neupravených pokrmů. Po otevření doporučujeme uchovávat v lednici. Spotřebujte do tří měsíců po otevření.

Obsah balení : 120 g

Jiné možnosti balení: 10 g/ 10×10 g/300 g/ 750 g


Dotazy

zákazník -Dobrý den, doporučil byste kombinaci Nuzest Green a Gut Protect a Noni jako prevenci relapsu Crohnovy choroby při první známkách zhoršení (únava, plynatost, občasný průjem)? Nemohou probiotika v Nuzest stav zhoršit? Děkuji

EcceVita - Probiotika mohou stav zhoršit. U příznaků relapsu je vhodné se jim vyhnout, vhodný je Gut Protect a NONI.

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení