ev_hairina_sampon.jpg

Hairina šampon 220 ml

Cena: 279 Kč
Toto zboží je dočasně vyprodáno.
Předpokládaná dostupnost: 1.8.2019

Bylinný šampon podle ájurvédské receptury, obsahující směs bylin, která zbaví vaše vlasy nečistot, nevysuší vlasovou pokožku a dodá přirozený lesk, jemnost a pevnost. Zároveň působí proti vypadávání a šedivění.

Olej

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Bylinný šampon s Neemem, aloe, olejem z tea-tree a pšeničných klíčků, šikakai a hennou. Pravidelné používání Hairina bylinného šampónu působí proti tvorbě lupů, posiluje kořínky vlasů, brání třepení konečků, zachovává barvu a zvyšuje kvalitu a lesk vlasů.

Podle nových EU směrnic je povinnost každého výrobce označit každý kosmetický výrobek, který má trvanlivost delší než 30 měsíců, tzv. piktogramem, což je malý symbol otevřeného kelímku doplněného číslem. Toto číslo udává informaci do kolika měsíců ode dne otevření je nutné jej spotřebovat.

Instrukce

Nanášejte na mokré vlasy. Jemně vmasírujte a nechejte působit dvě až tři minuty. Dobře opláchněte vodou. Používejte denně nebo dle potřeby.

Ájurvédská kosmetika.

Jen pro zevní použití.

Obsah: 220 ml


Dotazy

zákazník -Dobrý den, obsahuje tento šampon nějaké sulfáty (SLS), silikony či parabeny? Složení: .... Abrus precatorius, Hedychium spicatum, Aloe barbadensis, bylinné oleje a další složky. Co je myšleno pod pojmem "další složky"? Děkuji za odpověď.

EcceVita - Dobrý den, NOVE SAMPONY BY NEMELY OBSAHOVAT ZADNE SYNTETICKE LATKY, STARSI SARZE SLS OBSAHUJI. MUDr. David Frej.

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení