ev_gum_oil.jpg

Tarika olej na dásně

Cena: 249 Kč
Skladem

Ájurvédský bylinný olej na dásně.

vegan Olej

Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Přírodní ájurvédský bylinný olej na dásně a zuby. Doporučuje se užívat u problémů s dásněmi a zuby, jako je například citlivost zubů. Olej posiluje dásně a pevnost kořínků u zubů a snižuje pravděpodobnost vypadávání.

Obsah: 25 ml

Podle nových EU směrnic je povinnost každého výrobce označit každý kosmetický výrobek, který má trvanlivost delší než 30 měsíců, tzv. piktogramem, což je malý symbol otevřeného kelímku doplněného číslem. Toto číslo udává informaci do kolika měsíců ode dne otevření je nutné jej spotřebovat.

Instrukce

Dásně: před spaním si vypláchněte ústa vodou,nakapejte deset kapek oleje na velmi jemný kartáček, nebo na prsty a jemně masírujte dásně zpředu, vzadu a včetně patra. Po aplikaci si nevyplachujte ústa, nejezte ani nepijte. Nechejte působit přes noc. Můžete olej použít i přes den, po aplikaci pak alespoň dvě hodiny nejezte a nepijte. Zuby: naneste na kosmetický tampon sedm kapek oleje. Přiložte na zub asi po dobu dvou hodin. Podle potřeby opakujte. Tarika olej na dásně lze používat též po různých výkonech ve stomatologii, kdy urychluje hojení. Nesmí přijít do očí, na citlivou či poraněnou pokožku. Jen pro vnější užití. Netestováno na zvířatech.

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení