ev_macha.jpg
product

Matcha Ichibancha + plechová dóza Kebataki

Cena: 419 Kč
Skladem

Zelený práškový čaj BIO. Matcha je velmi kvalitní zelený čaj rozdrcený na jemný prášek, který se používá u japonského čajového obřadu (chanoyu, chado, sado).

čaje vegan

Dotaz na produkt

Detail

Matcha je velmi kvalitní zelený čaj rozdrcený na jemný prášek, který se používá u japonského čajového obřadu (chanoyu, chado, sado). Naše Matcha je Ichibancha, první sklizeň roku, a pochází z oblasti Uji v prefektuře Kyoto, která je vůbec nejstarší lokalitou produkce japonského zeleného čaje. Pro výrobu čaje Matcha se používají čajové lístky, které rostly ve stínu, stejně jako v případě čaje Gyokuro. Díky pomalejšímu růstu zastíněných keřů mají čajové lístky větší množství aminokyselin, které zapříčiní sladší chuť výsledného čaje. Právě sladká chuť je znakem kvalitního čaje. Na rozdíl od běžných listů zeleného čaje, které se po vyluhování vyhazují, listy Matchy se smíchají s vodou a konzumují se. Pitím čaje Matcha dochází ke konzumaci antioxidantů, vitamínů, minerálů, přírodních aminokyselin a vlákniny ve vyšší koncentraci.

Obsah: plechová dóza Kebataki 40 g

Instrukce

1–2 čajové lžičky zalijte zhruba 70 ml horké vody o teplotě 75°C – 85°C. Pro nejlepší výsledek doporučujeme horký nápoj našlehat bambusovou metličkou do podoby pěnivého moku. Lze připravovat též za studena.

Ingredience

Matcha - zelený čaj

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení