VÝPRODEJ
makaibari_silver_tips_imperial_pred.jpg
product
product
product
product
product

Makaibari Silver Tips Imperial 50g

AKCE
VÝPRODEJ
Původně: 130 Kč
Cena: 99
Toto zboží je dočasně vyprodáno.

Polofermentovaný organický Oolong čaj z panenského biotopu deštných pralesů. Tento čaj je klenot v království čajů a je patentem čajové zahrady Makaibari. Lístky se sbírají pouze v období úplňku. Jeho výroba je proto velmi limitována. Patří mezi nejvíce ceněné čaje na světě.

čaje vegan

Detail

Způsob sběru a výroba: Lístky se sbírají pouze v období úplňku ve dne i v noci. Tento unikátní čaj je výsledkem biodynamického způsobu pěstování v harmonii s rytmy Slunce, Měsíce, konstalací a kosmické energie.

Chuť a vzhled: Tento čaj je jako nově zrozená oslnivá planeta obklopená tmavými listy, které dodávají mystičnost tomuto zrození. Smysly jsou opojené tímto safírově zlatým elixírem s chutí manga, který je jemný, lahodný a spojuje tmavé květy sametové země se stříbrnými odlesky Měsíce.

Ideální doba vychutnání si čaje: nádherně relaxuje tělo, má anti-aging účinky a ideální večer před ulehnutím ke spánku.

Obsah: 50 g

Makaibari – deštný prales. Oblast Makaibari je překrásné mystické místo na rozhraní Indie, Nepálu, Tibetu a Bhutanu. Nejen okolní magická hora Kurseong předurčuje čajům výjimečné vlastnosti. Před více než 150 lety začal jeden krásný příběh člověka jménem G. C. Banerjee, který měl odvahu a chuť změnit život hrstce lidí v sedmi chudých vesnicích v nehostinných podmínkách deštného pralesa. Opracovávali kousek po kousku skalnatou půdu a sadili zde rostliny Čajovníku čínského (Camellia sinensis). V roce 1859 tak vznikla první čajová zahrada na světě, a v této tradici pokračuje i dnes pan Rajah Banerjee. Ten představuje již čtvrtou generaci svých předků, a kterého jsme měli možnost poznat osobně. V sedmdesátých letech se rozhodl následovat rakouského filozofa a esoterika Rudolfa Steinera, který ve svých přednáškách v roce 1924 popsal zásady biodynamického zemědělství. Biodynamické zemědělství je alternativním způsobem hospodaření s půdou, kde je důležitá harmonie mezi rostlinnou a živočišnou říší. Produkty obou si vzájemně pomáhají a vzniká tak uzavřený kruh, kde se vše zužitkuje. Není divu, že v roce 1988 tak Makaibari získalo první certifikát pro čajovou zahradu na světě. Více informací o čajová zahradě nejdete v pdf souboru.

Instrukce

  1. Zahřejte vodu na teplotu 90 °C (těsně před varem)
  2. Dejte jednu vrchovatou čajovou lžíčku na každou osobu do šálku, nebo čajové konvičky (chuť se nejlépe rozloží v porcelánovém nádobí)
  3. Vodu nechejte 5 minut vychladnout, a až poté zalijte čaj.
  4. Nechejte vyluhovat 3 minuty a pijte vlažné

Ingredience

pravý Oolong (Camelia sinensis)

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení