balicek_ajurveda.jpg
product
product

Dárkový balíček Ájurvéda

Původně: 596 Kč
Cena: 495
Skladem

Dárkový balíček plný bylinek, ze kterého na Vás dýchne atmosféra ájurvédy. Najdete zde lahodnou organickou sypanou směs Tulsi se závorem pro přípravu lahodného čaje, kapsle s bazalkou posvátnou " Tulsi" a organické mleté koření kurkumu, která může obohatit vánoční pokrmy i zdravé cukroví.


Dotaz na produkt

Detail

Dárkový balíček Ájurvéda obsahuje tři ájurvédké bestsellery od značky Organic India, která je celosvětově známá kvalitou svých organických produktů a „fair-trade“ filozofií.

V balíčku najdete tyto produkty:

Tulsi Ginger BIO, sypaný 50 g. Je to bylinná směs bazalky posvátné „Tulsi“ se zázvorem.

Tulsi neboli bazalka posvátná, je název pro jednu z nejznámějších ájurvédských bylin, bazalku posvátnou (Ocimum sanctum), která podporuje imunitní systém, srdce, vitalitu. Chrání před stresem, přispívá k fyzické aktivitě a větší vitalitě. Příznivě působí při cestování, je antioxidant. Záz­vor lékařský podporuje normální hladinu cukru v krvi, trávení a imunitní systém. Patří spolu s Tulsi mezi antioxidanty. Nálev připravený z této směsi Vás krásně zahřeje a lahodná chuť se postará o dobrou náladu a vykouzlí úsměv na tváři.

 - Tulsi kapsle, bio, 60 kapslí - představují koncentrovanější formu užití Tulsi. V jedne kapsli najdete 300 mg sušených listů dvou druhů Tulsi v organické kvalitě.  

- Kurkuma bio, mletá 100 g – mletý sušený oddenek kurkumy dlouhé v organické kvalitě. Kurkuma podporuje trávení a činnost jater, patří mezi antioxidanty, podporuje imunitní systém, nervovou soustavu, svaly a kosti. Kurkuma je používaná po tisíciletí k přípravě pokrmů. Nejen, že vytvoří krásnou nažloutlou barvu, ale dodá připravovanému pokrmu i jedinečnou a exotickou chuť. Je zcela jasné, proč jsou „kari“ omáčky tak oblíbené. Opět platí, že kvalita se vyplácí – když jednou ochutnáte organické koření ve vysoké kvalitě, nebudete chtít používat nic jiného.

Podrobnější informace k produktům z dárkového balíčku najdete na našem eshopu, po vyhledání detailu jednotlivých produktů. 

Instrukce

Produkty užívejte podle doporučeného dávkování, které je uvedené na etiketě každého produktu.

Upozornění: Výrobky nejsou určeny pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobky nejsou určeny k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25°C, v pečlivě uzavřeném obalu.   

Více informací o produktu včetně složení najdete na našich webových stránkách při vyhledání detailu konkrétního produktu.

Instrukce

Po doručení balíčku pečlivě zkontrolujte obsah balení.

Může se stát, že vlivem manipulace přepravce budou produkty posunuté, nebo může dojít k poškození produktu. Produkty v balení usaďte nebo srovnejte.

Dárkové balení následně ozdobte přiloženou stuhou podle Vaší fantazie.

Doporučujeme pak nechat dárkové balení na chladném místě.

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení