Snídaně s Ecce Vita

Imunita a jak ji posílit. Krásné téma na snídani s Ecce Vita.

        Na tomto semináři jsme se věnovali praktickým radám jak se připravit na chřipkové obdobní, nachlazení a vůbec jak posílit imunitu.

Iveta povídala o bylinkách a o svých dojmech z přednášky Bruce Liptona a o epigenetice. Jak je důležitý vliv okolního prostředí jako celku a naši psychiky na procesy, které se v našem těle odehrávají a ovlivňují jak aktivaci našich genů tak i imunitu. Mudr. David Frej pak povídal o imunitě, o svých zkušenostech a jak na ní vyzrát.

ev3_akcicka.jpgev2_akcicka.jpgev7_akcicka.jpgev4_akcicka.jpgev6_akcicka.jpgev1_akcicka.jpgev5_akcicka.jpgev8_akcicka.jpgDěkujeme všem, kteří se zastavili, vyslechli si nás a užili si snídani s námi! Všechny, kteří mají dotazy, nebo si chtějí naše produkty vyzkoušet, zveme do naší prodejny na adrese U Pernikářky 111/2A, 150 00 Praha 5, kde vás přivítáme denně od 8:00 do 16:00 hodin. Navíc zde dostanete slevu 5 % na celý váš nákup. Těšíme se na vás!

 

Děkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog

 

  • Sdílet na facebooku

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení