Zážitkové dopoledne s Ecce Vita

V polovině října jsme u nás v Ecce Vitě přivítali blogerky a milovníky zdravého životního stylu. Podívejte se s námi, jak celá akce probíhala.

V polovině října jsme u nás v Ecce Vita přivítali blogerky a milovníky zdravého životního stylu, abychom se s nimi pobavili o zdraví. Tentokrát byla hlavním tématem střeva, která jsou také přezdívána “druhým mozkem” a jsou důležitým orgánem pro zdravé tělo i mysl. Společně s blogerkami jsme si pro vás také připravili slevu 15 % na celý sortiment. Stačí využít kód „EVPRATELE15“, který je platný do konce října 2019!

Po krátké přednášce, ve které se zúčastnění dozvěděli, jaký mohou mít nešťastná střeva dopad na zdraví a co mohou udělat proto, aby jejich tělo bylo zdravé, následoval i malý workshop. Všichni si tak mohli namíchat vlastní sypaný čaj pro silnější imunitu! Svůj čaj si domů odnesly například i oblíbené blogerky @domi­nika.po@bara­sedlakova či @dit­ta.z . A jak se jim dařilo? Prohlédněte si fotky z akce.

foto_blog_01.jpg

foto_blog_02.jpg

foto_blog_08.jpg

foto_blog_04.jpgfoto_blog_05.jpg

Děkujeme všem, kteří se zastavili, vyslechli si nás a užili si dopoledne s námi! Všechny, kteří mají dotazy, nebo si chtějí naše produkty vyzkoušet, zveme do naší prodejny na adrese U Pernikářky 111/2A, 101 00 Praha 5, kde vás přivítáme denně od 8:00 do 16:00 hodin. Navíc zde dostanete slevu 5 % na celý váš nákup. Těšíme se na vás!

 

  • Sdílet na facebooku

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení