100 % přírodní opalovací krémy

Novinky v podobě přírodních opalovacích krémů s ochranným faktorem UVA a UVB ze 100 % přírodních materiálů za použití nové technologie fermentace přírodních olejů.

Máme pro vás novinky v podobě přírodních opalovacích krémů s ochranným faktorem UVA a UVB ze 100 % přírodních materiálů za použití nové technologie fermentace přírodních olejů.

Přírodní opalovací krémy SPF 20 & 50

Přírodní opalovací krém s ochranným faktorem UVA a UVB (SPF 20 a 50) byly vytvořeny ze 100 % přírodních materiálů za použití nové technologie přírodních polymerů, získaných fermentací rostlinných olejů. Obsahují přírodní biopolymery, složky přírodních olejů, antioxidanty, kyselinu ferulovou, extrat z šištic chmele otáčivého, vitamín E.

Přírodní biopolymery obsahují pouze tělu vlastní látky. Krém obsahuje hydratační složky na bázi kokosových olejů, dále ricínový olej, antioxidanty a mastné kyseliny omega 3 a 6. Je vhodný i pro děti bez omezení věku.

ev_banner_blog2.jpgSložky z kokosového oleje tvoří na kůži lipidovou bariéru a udržují pokožku hydratovanou, lehce se vstřebávají, jsou bez konzervace a jsou biokompatibilní s pokožkou. Mandlový olej a olej ze slunečnicových semen pokožku zvláčňují a vyživují. Ricínový olej pomáhá k vytvoření ochranné lipidové bariéry a k regenerace kůže. Kyselina ferulová je organická kyselina, která se nachází v buněčných strukturách mnoha rostlin jako například pšenice, ječměn, amarant, jablečné jádra atd. Má silné antioxidační vlastnosti, absorbuje UV záření a likviduje volné radikály. Společně s vitamínem E, který je antioxidant, zvyšuje fotoprotekci, chrání proti záření a stárnutí kůže. Extrakt z chmele otáčivého pomáhá s antioxidačními účinky, působí synergicky s ostatními složkami.

ev_banner_blog.jpgSleva 20 % na celý sortiment, tak nepropásněte zdravé & veselé Vánoce

Přejeme Vám zdravé & veselé blížící se svátky plné bylinek pro Vaše zdraví a připomínáme, že už jen pár dní můžete využít naši vánoční akci v podobě 20% slevy na celý sortiment a dopravy zdarma na originální balíčky. Sleva se odečte po zadání kódu: EVVANOCE. Akce platí do 17. 12. 2019. 

Krásné a zdravé svátky!

Přejeme Vám, abyste si v těchto náročných dnech na konci roku našli čas i na sebe, na trochu odpočinku a relaxace. A kdybyste náhodou nevěděli jak na to, tak stačí si jen na chvíli zavřít oči a pozorovat svůj dech. I jedna minuta pomůže, ale třeba 5 minut by bylo úžasné. Krásné a pohodové svátky za celý tým Ecce Vita přeje:

Ing. Iveta Ječmík Skuherská, poradce pro výživu, @y­vylife

ev_ivet_blog_kreslici_platno_1.pngDěkujeme!


Pokud máte jakékoli dotazy či tipy, neváhejte se na nás obrátit na eccevita@eccevi­ta.cz, nebo nás sdílejte na sociálních sítích a nezapomeňte nás označit: @eccevita, #eccevita, #eccevitablog 

 

Dotaz

  • Sdílet na facebooku

Související produkty

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení