Ecce Vita ve Snídani s Novou na téma Naturopatie, bylinky a detox.

Ecce Vita byla pozvána do pořadu Snídaně s Novou, aby pohovořila o rozvoji oboru „Naturopatie“, bylinkách a jak podpořit detoxikaci v průběhu rok a hlavně, jak důležitý je i mentální detox. Poslechněte si také spoustu dalších zajímavostí o zdraví, které naše Iveta Ječmik Skuherská (spolumajitelka Ecce Vita /@yvylife) ve Snídani s Novou zmínila.

Podivejte se, jak spolumajitelka české společnosti Ecce Vita, Iveta Ječmík Skuherská v pořadu Snídaně s Novou, vypráví o tom, co je vlastně naturopatie, proč je v našem životě důležitá a jak je užitečná především při léčbě chronických onemocnění. 

 

fotky_nl_blog_fotky_nova.jpgV další části rozhovoru se dozvíte o základech detoxu, kdy a jak naše tělo detoxikovat, a také že detox by se měl provádět nejen na úrovni fyzické, ale také psychické. Pokud vás zajimá detoxikace lidského organismu více do hloubky, doporučujeme si prečíst podrobný návod v tomto článku a nezapomeňte také na jeho druhou část věnovanou detoxikaci v praxi.

Na závěr pořadu jsme pro vás připravili dva recepty na letní čaje, které si můžete připravit sami doma podle našeho návodu. 

https://novaplus.nova.cz/…320-8-7-2020

 

 

 

  • Sdílet na facebooku

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení