ev_mydlo_eshop_deep_neem_soft.jpg
product

Edice EV mýdel Deep – Neem – Soft – prodl.exp. 4/2023

Původně: 450 Kč
Cena: 337
Skladem

Limitovaná edice dárkového balení tří ručně vyráběných, přírodních mýdel z řady Ecce Vita bez chemických konzervantů, barviv a dalších přidaných látek.


Detail

Dárková limitovaná trojedice obsahuje tři mýdla :

 

         Deep soap              Neem soap              Soft soap

 

Mýdla jsou přírodní, ručně vyráběná pouze z rostlinných olejů,  bez chemických konzervantů, barviv a dalších přidaných složek. Jsou vhodná pro péči o ruce i celé tělo.

 

                                     Mýdlo Deep soap

 

Ručně vyráběné,  čistě přírodní mýdlo s antibakteriálním a antivirovým esenciálním olejem, s jemným peelingovým účinkem obsahující ovesné vločky a kombinaci přírodních olejů z meduňky, oliv a jojoby. Přírodní mýdlo Deep soap pokožku  nevysušuje ani při častém mytí.

 

                                       Mýdlo Neem soap

 

Neem soap obsahuje Neemový olej s komplexem aktivních látek, s antibakteri­álními, antimykotickými a antivirovými vlastnostmi. Společně s kousky tymiánu a přírodními oleji ze smrku a šalvěje muškátové napomáhají udržovat pokožku čistou a svěží. Avokádový olej a bambucké máslo s obsahem vitaminu A, D, E, F, dodávají mýdlu hedvábnou jemnost, pomáhají pokožku regenerovat a udržovat vláčnou i při častém mytí.

 

Mýdlo má provázek, kterým si mýdlo můžete pověsit a usnadnit tak jeho vysušení po použití.

 

                                       Mýdlo Soft soap

 

Ručně vyráběné, čisté přírodní mýdlo pouze z rostlinných olejů bez chemických konzervantů, barviv a dalších přidaných složek. Esenciální olej z mandarinky uvolňuje psychické napětí, rozptyluje úzkost, depresi a melancholii, pomáhá při nespavosti. Esenciální olej z citrónu je jeden z nejlepších olejů na celkové pročištění organizmu, rozpouští usazeniny (celulitida), stimuluje lymfatický systém a osvěžuje.

 

Hmotnost jednoho mýdla: 110 g +/– 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instrukce

Po použití doporučujeme mýdlo položit na podložku tak, aby mělo možnost proschnout.

Mýdlo si tak uchová svůj tvar a získáte delší dobu použití.

V případě, kdy mýdlo obsahuje provázek na pověšení, doporučujeme mýdlo po použití pověsit.

Složení mýdel najdete na našem e-shopu u popisu jednotlivých mýdel z tohoto balení. Při alergii na některou z uvedených přírodních složek opatrně vyzkoušet, popřípadě nepoužívat.

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení