ev_organic_india_kapsle_triphala.jpg

Triphala 60 kapslí - Bio

Cena: 363
Skladem

Triphala je celosvětově známá ájurvédská kombinace tří ovocných plodů Amalaki , Haritaki a Bibhitaki, které napomáhají vylučování, činnosti jater a normální činnosti gastrointesti­nálního traktu.


Chci být informován o akci

tablety vegan prášek Bio"

Dotaz na produkt

Detail

Emblika officinalis (emblika lékařská) známá jako Amalaki podporuje Imunitní systém a normální trávení. Terminalia chebula (vrcholák tříslovinný) známý jako Haritaki podporuje: Normální činnost kardiovaskulárního systému – normální hladina cholesterolu v krvi Normální trávení & Normální činnost gastrointesti­nálního traktu , vylučování Normální činnost jater Přirozená obranyschopnost – imunitní systém Nervový systém, smysly, mysl & hlava & stres Normální funkce reprodukčního systému Normální funkce dýchacího systému Normální stav pokožky Normální funkce močových cest & metabolismus glukózy Terminalia belerica (vrcholák myrobalánový) je známý jako Bibhitaki.

Obsah: 60 kapslí

Instrukce

Triphalu lze užívat i celý rok. Při dlouhodobém užívání: 1 kapsle večer nebo ráno na lačný žaludek.

Pokud si přejete podstoupit osmdesáti denní kůrů na podporu vylučování, máme pro vás balení s obsahem 250 tablet za zvýhodněnou cenu.

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Vhodné i pro vegany.

Ingredience

Emblika lékařská (Emblica officinalis), Vrcholák myrobalánový (Terminalia belerica), Vrcholák tříslovinný (Terminalia chebula)


Dotazy

zákazník -Hezký den, můžete mi prosím poradit, ráda bych detoxikaci organismu, váhám mezi kapslemi a čajem Triphaly, čaj se používá jako doplněk ke kapslím nebo se může brát jedno nebo druhé, užívání se doporučuje večer v případě 80 denní kůry? Děkuji Vám!

EcceVita - Čaj Triphala má nepříjemnou chuť, 1 lžíčka před spaním do teplé vody, nebo 3 kapsle před spaním. Vhodná je kombinace např s Lymfodetoxem a čajem Čisté tělo. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den , prosím můžu současně užívat triphalu a aswanghandu, je to vhodná kombinace na únavu , stres mám náročnou práci , děkuji

EcceVita - Lze tuto kombinaci užívat případně přidat Brahmi. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych tento produkt zakoupit pro jinou osobu, která trpí ulcerozní kolitidou, je tento produkt pro ni vhodný? Případně jaký jiný byste mi doporučili? Děkuji předem.

EcceVita - Vhodnější je Gut Protect + Bowel Kare. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý deň, pán doktor, rada by v zimnom období zvolila nejakú kúru na posilnenie organizmu a zlepšenie trávenia. Liečila som sa na reflux a problémy so žalúdkom. Posledné vyšetrenie u gastroenterológa dopadlo v poriadku. Avšak pretrvávajú dlhodobé problémy s vyprázdňovaním, bolesť a svědění konečníka, občas krv po vyprázdnení. Užívam lieky na posilnenie žíl a cien. Čo by ste mi doporučil na trávenie okrem Probiotik, ako to kombinovať? Ďakujem za odpoveď.

EcceVita - Vhodná je Triphala 3 kapsle před spaním, a Anti-acid 3x1 kapsle s jídlem. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem: Je možné užívat kapsle Triphalu a psyllium zároveň? Je důležité užívat psyllium s odstupem ? Děkuji!

EcceVita - Triphalu užívejte 3 kapsle před spaním, Psyllium ráno, ale Psyllium není určeno k dlouhodobému užívání. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné kombinovat Triphalu a Mumio. Děkuji.

EcceVita - Ano, Triphalu a Mumio lze kombinovat. Triphala se dá užívat dvěma způsoby, záleží na tom, co užíváním chcete podpořit. Na detox lze užívat 3 kapsle před spaním nalačno. Mumio užívejte jednu kapsli jednou denně společně s jídlem a zapijte vodou.

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se poradit co by bylo vhodné zařadit po očkování na covid. Momentálně uživám helm stop+gut protect. Děkuji moc

EcceVita - Vhodné je posílení jater (Immunity) + Tulsi čaje. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, doporučil byste Triphalu po prodělaném covidu? Pripadne, prosím, o doporuceni dalších vhodných produktů. Dekuji.

EcceVita - Ano, lze doporucit, spolu s Tulsi čajem a kapslemi + Quercetin. Mudr. David Frej

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení