imunita_bottle02_predni.jpg
product
product
product

Imunita – zahuštěné extrakty 50ml

Cena: 310
Skladem

Zahuštěné extrakty bylin s antioxidanty pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu podle originální receptury Ecce Vita. Doplněk stravy.


Chci být informován o akci


Dotaz na produkt

Detail

Směs obsahuje zahuštěné extrakty z osmi bylin.

Zahuštěný extrakt bylin je koncentrovanější forma bylinného macerátu, kdy po vyluhování sušené části bylin, dochází následně k odpaření alkoholu šetrnou metodou tzv.vakuovým odpařováním za nízkých teplot (max do 30 ˚C). Získá se tak koncentrovaná sušina, která se rozpustí do konečného extraktu. Dávka, vzhledem k zahuštěné formě je nižší.

Sambucus nigra (bez černý) je antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje normální funkce dýchacího systému, podporuje pocení.

Echinacea purpurea (třapatka nachová) patří mezi antioxidanty, podporuje imunitní systém.

Solidago virgaurea (zlatobýl obecný) je antioxidant, podporuje odolnost a přirozenou obranyschopnost organismu.

Althea officinalis (proskurník lékařský) podporuje činnost střev a trávení.

Marrubium vulgare (jablečník obecný) je antioxidant, podporuje mikrocirkulaci, normální funkce jater, žlučníku a trávení.

Verbascum thapsus (divizna malokvětá) má vliv na imunitní systém a normální stav slizničních buněk. Podporuje činnost hltanu, dýchacích cest.Obsah: 50 ml

Instrukce

Dávkování pro vnitřní použití: 1 ml (obsah jedné pipety) 3 x denně s jídlem po dobu alespoň 15 dní. Při tomto dávkování lze užívat až tři měsíce, pak je vhodná pauza 7–14 dní a kůru lze opakovat.

Při zvýšeném dávkování 3 × 3 ml lze užívat 5–14 dní .

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Ingredience

Sambucus nigra (bez černý), Echinacea purpurea (třapatka nachová), Tropaeolum majus (lichořeřišnice větší), Solidago virgaurea (zlatobýl obecný), Althaea officinalis (proskurník lékařský), Marrubium vulgare (jablečník obecný), Verbascum thapsus (divizna malokvětá), Lonicera japonica (zimolez japonský), Ethanol 40%


Dotazy

zákazník -Dobrý den, bude mi 38 let a po ukončení kojení druhého syna se mi zhoršila pleť. Akné se objevuje i při pravidelně kosmetice a péči o ní. Synovi je už 7 a já si říkám jak dlouho budu muset trpět, zaujala mě věta u Zuzany Stranske, že si k vám chodí pro doplněk na vyrovnání hormonů a zlepšení pleti, právě když se jí také nějaké akne sem tam objeví. Myslím že to nám také hormonální ale nechci brát žádnou antikoncepci. Prosím o který doplněk jde? Velmi ráda bych si ho u vás zakoupila. Dekuji moc a přeji krásný večer.

EcceVita - Vhodný je Liver Plus + B-skin, které ovlivňují pokožku, pleť a játra, což spolu souvisí. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den. Mohu užívat Helm stop a Imunita z.e. zároveň? Děkuji mnohokrát za odpověď.

EcceVita - Ano, tato kombinace je možná. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda je vhodny produkt Imunita pro dítě 9let jako prevence ? A dale prosím, co by jste doporučili na velmi bolestivou menstruaci a ovulaci a hormonální akne... ? Dekuji mnohokrát.

EcceVita - Imunita není pro dítě vhodná, na hormonální problémy a akné pak Zdraví pro ženu, a B-skin. MUDr. David Frej

O dostupnosti produktu Vás informujeme na Váš email:

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení