ev_helmstop_2.jpg
product
product

Helm Stop 2×50 ml

Cena: 534 Kč
Skladem

Tinktura ze zahuštěných bylinných koncentrátů pro podporu imunitního systému, trávení, detox, silný antioxidant. Tinktura je složena z bylin jejichž aktivní látky napomáhají i k očistě organismu. Obsažené extrakty bylin se vzájemně doplňují pro komplexní účinek přípravku. Tinktura obsahuje vysoký podíl extraktu z listu ořešáku královského a tří druhů rodu pelyněk. Extrakty jsou připraveny šetrným způsobem zahušťováním za studena.


Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Juglans regia folium: s kontrolou metabolismu lipidů (cholesterolu a triglyceridů). Podporuje normální funkci močového měchýře, pomáhá udržovat zdravou pokožku/epitelová vrstva. Zvyšuje fyziologickou odolnost organismu. Má antioxidační účinky (Antioxidanty mohou chránit před volnými radikály v případě nedostatku potravin nebo zvýšeného množství živin, proti působení volných radikálů v důsledku stresu, alkoholu, UV záření či znečištěných atmosférických podmínkách).

Curcuma longa: odporuje normální trávení, pro normální činnost jater, správná činnost kardiovaskulárního systému, imunitní systém-antioxidant, normální stav kloubů a kostí, správná funkce nervové soustavy a dýchacího systému, normální stav pokožky.

Levandula angustifolia: pro normální trávení, spánek a relaxace.

Uncaria tomentosa: podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost.

Cinnamomum zeylanicum: působí jako antioxidant. Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Inula helenium: používá se pro zvýšení renální eliminace vody, k odvodnění organismu. Stimuluje vylučovací funkce organismu.

Obsah: 2×50 ml

Instrukce

Doporučené dávkování pro vnitřní užití: Tinktura se užívá ráno nalačno alespoň 20 minut před jídlem a večer hodinu po jídle a lze ji rozpustit ve vodě či džusu. Prvních týden 10 kapek denně. Druhý týden 15 kapek denně. Třetí týden 20 kapek za den, tuto dávku lze zvýšit na 30 kapek denně za předpokladu, že se nedostavují nežádoucí reakce. Čtvrtý týden pokračujeme s užíváním 30 kapek denně. Následuje 14 dní pauza, po které pokračujeme v užívání 3× denně 10 kapek, do spotřebování první lahvičky a pokračujeme v užívání 3× denně 10 kapek s druhou i třetí lahvičkou.

Kúru provádět 2× ročně a to využitím 2–3 lahviček.

Pří kúře na očistu střev je vhodná kombinace s Gut protect a probiotiky Probiomix.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ingredience

Kardamom obecný (Elettaria cardamomum), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa), Lapačo (Tebebuia imperiginosa), Levandule lékařská (Lavandula officinalis), Levandule lékařská (Lavendula angustifolia), Oman pravý (Inula helenium), Ořešák královský (Juglans regia), Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum), Pelyněk černobýl (Artemisia vulgaris), Pelyněk pravý (Artemisia absinthium), Řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa), Skořicovník (Cinnamomum zeylanicum)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat, zda se dá použít na příznaky zánětu močového měchýře či zvýšené hodnoty v močových cestách, aby se nemusely užívat ATB. Je to myslím uvedeno v příbalovém letáku, měla jsem taky, ale bohužel je to déle a tady uvedeno není. Děkuji moc.

EcceVita - Dobrý den, ano da, ale je nutne pridat lichoresrinici v tinkture a Tribo v kapslich. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chci se zeptat, jestli tato tinktura působí i na odčervení lidského organismu (mám na mysli parazity nejen ve střevech..).

EcceVita - Dobrý den, ano, celkove na parazity nejen v travicm ustroji. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, lze užívat společně s Immunity nebo Fungimunem? Díky

EcceVita - Dobrý den, Fungimun je lepsi užívat az po Helmstopu, Immunity lze uzivat spolecne. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den. Je vhodné užívat Helmstop společně s Kubrou pro účinek na parazity ? Děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Ano ale musí tam byt odstup 2 hodin mezi přípravky. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, chtěla bych užívat kombinaci: Helm Stop + Gut Protect + Probiotica. Mohla bych poprosit schéma, jak by se to mělo brát za sebou během dne. Děkuji

EcceVita - Dobrý den. Helmstop podle návodu + Gurt protect podle návodu, po dobrání Helmstopu pak Probiomix ráno nalačno. MUDr. David Frej

zákazník -Dobrý den, jaké jsou projevy nežádoucích účinků? Nikde jsem jejich popis nenašla. Děkuji.

EcceVita - Dobrý den. Nezadoucí účinky mohou být různé, většinou mírné, např lehký průjem, zažívací projevy, lehká bolest hlavy, či kožní vyrážky jako projev podpory detoxikace, nicméně často nebývají žádné, protože tinktura a její dávkování je postupné a od malých dávek. MUDr. David Frej

Email pro obnovení hesla

Buďte přírodě o kousek blíže

Newslettery posíláme jednou týdně. Slibujeme, že se nejedná o žádný spam.
Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky
zpracování osobních údajů.

Nová registrace | Zapomenuté heslo | Přihlášení velkoobchod

Přihlášení