adreno_komplex.jpg
product
product

Adreno komplex

Cena: 790
Skladem

Ecce Vita® Adreno komplex je originální receptura obsahující extrakty bylin, vitamíny a další klíčové živiny pro podporu duševního a fyzického zdraví, pro podporu energie a vitality. Receptura vznikla ve spolupráci Ecce Vita s dr. Davidem Frejem a Kateřinou Boesenberg, ND.


Chci být informován o akci


Podobné produkty Více

Dotaz na produkt

Detail

Produkt obsahuje extrakty z pěti významných adaptogenních bylin, vitamin C, hořčík, vitaminy B1, B2,B3 (ve formě nikotinamid), vitamin B6 a L- treonin. 

V kapsli nejsou žádná pojiva, přídatné či protispékavé látky.

Vitánie podporuje fyzické a duševní síly při slabosti, vyčerpání, únavě a zrátě soustředění. Přispívá k psychickému posílení při pocitech úzkosti a napětí, k udržování duševní rovnováhy a kondice organismu. Vitánie patří mezi antioxidanty.

Eleuterokok podporuje krevní oběh, fyzické i psychické zdraví a duševní výkon. Působí jako adaptogen a antioxidant, povzbuzute přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Přispívá k relaxaci a udržování dobré nálady. Pomáha udržovat normální krevní tlak a normální hladinu krevního cukru.

Rehmanie podporuje činnost cévní soustavy, udržování normálního krevního tlaku a normální hladiny glukózy v krvi.

Lékořice dodává tělu energii, duševní pohodu a klid. Působí jako antioxidant, podporuje imunitní systém.

Rozchodnice podporuje srdce, krevní oběh, povzbuzuje mentální  a kognitivní výkonnost.

Vitamin C podporuje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidatvním stresem. Zvyšuje vstřebávání železa, pomáhá udržovat normální energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje psychickou činnost. 

Vitamin B3 přispívá k normánímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje činnost nervové soustavy a psychických funkcí. Přispívá k udržování normálního stavu pokožky a sliznic.

Vitamin B1 podporuje činnost srdce, činnost nervové soustavy a udržování normálních psychických funkcí.

Vitamin B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snižuje únavu a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním stresem. Podporuje metabolismus železa, tvorbu červených krvinek a udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. 

Vitamin B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity, přispívá k normální tvorbě cysteinu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu. Pomáhá snižovat únavu a vyčerpávní, podporuje psychické funkce a tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci nervové soustavy. Přispívá k normální psychické činnosti.

 

 

 

 

Instrukce

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Výrobek není určen pro děti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25 °C, v pečlivě uzavřeném obalu.

Ingredience

Vitánie snodárná, stand. extrakt (Withania somnifera (Ašvaganda)), eleuterokok ostnitý, stand.extrakt (Eleuterococcus senticocus), Rehmanie lepkavá, stand.extrakt (Rehmania glutinosa), L- treonin (L-treonin), Rozchodnice růžová, stand.extrakt (Rhodiola rosea), Lékořice lysá, stand. extrakt (Glycyrrhiza glabra), Hořčík (Bisglycinát hořečnatý), Vitamin C, Vitamin B3 (Nikotinamid), vitamin B1 (Thiamin-hydrochlorid), vitamin B2 (Riboflavin-5-fosfát), vitamin B6 (Pyridoxal 5-fosfát)


Dotazy

zákazník -Dobrý den, koupila jsem si u vás Adreno komplex, hořčík-zinek-b6, C komplex, vitamin D3-K2 a probiomix. Prosím o radu, jestli mohu užívat najednou nebo s rozestupem. Děkuji.

EcceVita - Ano, můžete užívat v průběhu dne: Probiomix - ráno před snídaní cca 20 min, Adreno komplex 1-1-0, hořčík-zn-B6 - před spaním, C- komplex 0-0-1 nebo 0-1-1, vitamin D3/K2 nejlépe s obědem. Ing. Iveta Ječmík Skuherská

zákazník -Dobrý den, jedná se o doplněk, který lze díky složení považovat za tzv. "adrenal koktejl" pro podporu nadledvinek?

EcceVita - Je to směs na podporu činnosti nadledvin a správnou regulaci osy mezi mozkem a nadledvinami. dr. David Frej

Informujeme Vás na email, až bude produkt v akci:

Email pro obnovení hesla

Vítejte na eshopu plném informací o zdravém životním stylu

Nová registrace | Zapomenuté heslo

Přihlášení